ticaret,eticaret,e-ticaret

E-Ticaret - Entegra

E-Ticaret


E-Ticaret

Entegra ve Bilsoft Entegrasyonuyla
Pazaryerlerini Tek Ekrandan Takip Edin!

Anlık Stok Güncelleme

Entegra ile tüm ürünleriniz anlık güncellenmektedir. Herhangi platformdan gelen siparişiniz anlık olarak Entegra’ya yansır ve stoğu güncellenir. Güncellenen ürün stokları eş zamanlı olarak tüm platformlarınıza yansır. Böylece tüm platformlarda ki ürün stoklarınız 7/24 güncel kalır. Perakende olarak yapmış olduğunuz satışlar her 5 dakikada bir stok/miktar değişikliklerini de takip ederek, değişiklikleri otomatik olarak algılayıp entegraya anlık güncellemeler yollar.

Online Sürekli Eğitimler

Haftanın 5 günü sürekli olarak tekrarlanan, en alt seviyeden en üst seviyeye kadar E-ticaret ve E-ihracata dair tüm konuları, uzmanlarından öğrenebileceğiniz eğitim programlarımız bulunmaktadır. Hem Entegra kullanım detayları hem de sektörel bilgilere erişebileceğiniz, tamamen ücretsiz ve online olarak sunduğumuz bu eğitimlere katılabilir, eksiklerinizi tamamlayabilir ve e-ticaretin doğrularını öğrenebilirsiniz.

Tek Tuşla Fatura

Tüm satış platformlarınızdan gelen siparişlerinizi Bilsoft’ta görebilir ve faturalandırabilirsiniz. İster e-fatura ister kâğıt faturalarınızı Bilsoft’tan yazdırabilir, kargo fişi çıkartabilirsiniz. Bilsoft’un tamamen esnek olan fatura dizayn özelliklerini kullanarak, dilediğiniz sipariş bilgilerini, istediğiniz ölçülerde kâğıt veya etiketlere bastırabilirsiniz.

Esnek Raporlama

Bilsoft'ta toplanan stok ve sipariş / fatura verileriniz ile, esnek olan fatura dizayn özelliklerini kullanarak raporlama sağlayabilirsiniz. Bu raporlara dilediğinizde tek tuşla ulaşabilirsiniz. Bilsoft'a kaydettiğiniz siparişlerin ve yapmış olduğunuz parakende satışlarınızın Kar / Zarar analizini görebilir ve Ürünlerinize ait detaylı rapor alabilirsiniz.

Haftanın 7 Günü Destek

Haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz teknik destek uzmanımızdan , takıldığınız her noktada destek alabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Hızlı Ürün Ekleme

Bilsoft ön muhasebe programında yer alan ürünlerinizi tek tuşla ürününüzü entegraya gönderebilir ve yine tek tıkla Entegra'da bulunan ürünlerinizi toplu içeri aktarabilirsiniz.

 

Formu doldurun, e-ticarete avantajlı bir adım atın

Kampanyamıza başvurun, e-ticaret uzmanlarımız sizleri arayarak e-ticaret hakkında detaylı bilgi versinler.